Osobliwe zawody. Dyrektor ds. snu

sen Osobliwe zawody. Dyrektor ds. snuKiedy ponad rok temu, Wayne Munnelly dostał swoją nową posadę, rozdzwoniły się telefony reporterów z całej Wielkiej Brytanii. Nie dlatego że Wayne był znany, ale dlatego że jego stanowisko jest jedyne w swoim rodzaju. Jest on bowiem Dyrektorem ds. Snu w sieci hoteli Travelogde. 60.000£ rocznie za spanie? Ja też tak chcę !

Sprawa nie jest jednak tak prosta. Wayne odpowiada bowiem za odpowiednie przygotowanie pokoi hotelowych w sieci Travelodge, tak aby goście mogli jak najlepiej wypoczywać i aby ich sen był najlepszy z możliwych. Stanowisko wiąże się więc z nieustannym testowaniem nowych łóżek, a także wpływu kolorów ścian, zapachów, muzyki i wszelkich innych zmiennych, na sen w poszczególnych hotelach. Przy 292 hotelach w Sieci to poważne zadanie, nie pozwalające na chwilę wytchnienia między …śnieniem.

Munnelly, wraz z ekipą specjalistów od światła, feng shui, koloroterapii przygotowywał ostatnio projekt pokoju „2010” – najbardziej komfortowego dla snu pokoju świata. Badał wpływ nawet takich szczegółów jak rodzaj drewna z którego wykonana jest rama łóżka.

Cóż, jeśli sen w pokoju hotelowym można potraktować jak produkt do sprzedaży, a żaden dobry produkt nie powinie dostać się na rynek bez odpowiednich testów, to Wayne Munnelly jest na pewno najlepszym testerem.

źródło: independent.co.uk

Dodaj komentarz

2 Responses to “Osobliwe zawody. Dyrektor ds. snu”

  1. Ania says:

    zieeeew, też tak bym chciała, ciekawe stanowisko. Ciekawe czy potem spisywana jest treść snów … analizowana i na tej podstawie wyciągane są jakieś wnioski;)
    dobranoc wszystkim pracującym;)

  2. Krzysiek says:

    Praca polegająca na nieustannym podróżowaniu i spaniu w hotelach. Dobre dla singla, w miarę młodego (dość męczący tryb życia).