Czy byłbyś gotów zabić aby otrzymać pracę ?

crime2 Czy byłbyś gotów zabić aby otrzymać pracę ?Jak podaje Reuters, w Patnie w Indiach, pewien mężczyzna zlecił zamordowanie swojego ojca aby móc otrzymać pracę. Sfrustrowany brakiem możliwości znalezienia zatrudnienia znalazł dość potworny sposób na otrzymanie posady. Otóż za 2500 $ zlecił zamordowanie swojego ojca na dzień przed jego odejściem na emeryturę. Syn miał zamiar starać się o posadę ojca, a dodatkowo pomogłoby mu współczucie urzędników związane z tajemniczą, niewyjaśnioną zbrodnią.

Na nieszczęście dla syna, sprawa wyszła na jaw i zamiast do pracy, uda się on do więzienia. Jaka praca tak bardzo nęciła syna? Ofiara pracowała na szeregowym stanowisku biurowym w lokalnym urzędzie.

A jak wiele Wy potrafilibyście poświęcić aby otrzymać wymarzone stanowisko?

źródło: reuters.com

Dodaj komentarz

One Response to “Czy byłbyś gotów zabić aby otrzymać pracę ?”

  1. Robert says:

    Kilka lat temu Costa Gavras na kręcił film “Le Coupert” (http://www.imdb.com/title/tt0422015/). Bohaterem był inżynier chemik, który stracił pracę i potem miał problemy ze znalezieniem nowej. W końcu wpadł na pomysł, żeby wymordować wszystkie osoby szukające podobnej pracy. Po zabiciu wszystkich konkurentów wreszcie znalazł upragnioną pracę.