10 najlepszych kubków do pracy

Co każdy nowy pracownik może wnieść nowego do swego miejsca pracy, poza niewątpliwie niebanalną osobowością? Oczywiście kubek do kawy ! Oto TOP 10 najlepszych, pracowniczych kubków.

Kubek niezbędnik

Raczej się z niego nie napijesz. Wyposażony w 12 poręcznych kieszonek ochraniacz, zawiesza się na kubku, który podtrzymują tą niezbędnikową, biurkową konstrukcję. Zaletą ochraniacza jest to, że można w niego owinąć najbardziej znienawidzony kubek otrzymany przez kolegów z pracy i nikt się nie ma prawa obrazić. W końcu kubek ów stać bedzie w honorowym miejscu na biurku.

Kubek dla samotników

Najlepszy z możliwych kubek dla osób które z natury wolą prowadzić samotniczy tryb życia, tymczasem zostały zmuszone do pracy w zespole. Kubek najlepiej pasuje do przestrzeni typu open space.

Kubek dla pracowników IT

Idealny kubek dla każdego administratora i pracownika help desku IT który borykać musi się cały dzień z trudnościami w postaci odpowiadania na skomplikowane pytania typu „Dlaczego nie działa mi myszka?” lub „jak mam wydrukować dokument?”

Kubek dla telemarketerów

Od całodziennych rozmów z klientami zasycha Ci w ustach a na samą myśl mówieniu robi ci się słabo? Ze swoim nowym kubkiem możesz wskazać koledze jakiego napoju sobie życzysz, bez wydawania ani jednego dźwięku. Co za ulga dla zmęczonego gardła doradcy telefonicznego.

Kubek dla Kierownika

Kierownik musi mieć posłuch! Inaczej nie utrzyma swoje grupy w ryzach. Ta podkładka pod kubek doskonale obrazuje to co stać może się z pracownikiem, jeśli nie będzie się słuchał kierownika.

Kubek dla łasucha

Każdy z nas lubi podjadać w pracy, dlaczego więc swoich ulubionych herbatniczków nie mieć zawsze przy sobie? Jeśli boisz się że kolega z biurka obok może pozbawić cię ciasteczka wystarczy obrócić kubek i nie widać schowka. Czy tu były jakieś herbatniki? Niemożliwe…

Kubek dla twardzieli

Prawdziwi mężczyźni nie piją kawy z filiżanek. Ani nie odginają przy piciu małego palca. Prawdziwi faceci piją z kubka dla twardzieli ! Specjalnie zaprojektowany uchwyt, pozwala również w letni dzień zaprezentować napięte bicepsy. Uwaga Panie, takim kubkiem można uwieść kobietę.

Kubek dla tych, którzy zawsze gubią łyżeczki

Zauważyliście już, że niezależnie od tego ile Szef zamówi łyżeczek zawsze w pewnym momencie zaczyna ich brakować? Tak gdzieś koło 08.05 Oto propozycja która pozwala uniezależnić się od łyżeczki. Kubek samomieszający napoje. Mini mikser na spodzie kubka sprawi że każda kawa będzie równie słodka w każdym łyku.

Kubek dla społeczników

Choćbyś nie wiem jak się starał, to zawsze Ty lądujesz z pełną listą zamówień przy automacie do kawy przygotowując napoje dla połowy działu? Od dziś będzie łatwiej. Zamiast kilkakrotnie pokonywać trasę z i od kawiarki z kolejnymi gorącymi kubkami, możesz teraz na raz przenieść aż sześć porcji pysznej, gorącej kawy ! Wada rozwiązania? Nigdy nie uwolnisz się od robienia kawy…

Kubek z zawsze ciepłą kawą

Znacie te chwile kiedy już macie poczuć pierwszy łyk gorącej pysznej kawy, ale okazuje się że właśnie dzwoni Bardzo Ważna Klientka, albo przychodzi do pokoju Bardzo Rozgniewany Szef? Po ciepłej kawie pozostaje już tylko wspomnienie, a w kubku zalega zimna, odrażająca lurka o brunatnym zabarwieniu… Dzięki temu kubkowi, nie będzie więcej takich sytuacji! Wprawdzie kubek nie sprawi że Szef zniknie, a Klientka przestanie dzwonić, ale kawa na pewno nie wystygnie. Ocieplacz na kubek zasilany jest przez USB, znajdzie więc zastosowanie w każdym biurze.